top of page

מספרי בלה דונה | הסיפור מאחורי המותג

עודכן: 25 במאי 2023

המותג של מספרי בלה דונה למעצבי שיער מוכר ואהוב בקרב ספרים מקצועיים מכל רחבי העולם. האפשרות לרכוש את מספרי בלה דונה בישראל מאפשרת גם למעצבי השיער הישראליים לרכוש את הכלים האיכותיים והמקצועיים שיאפשרו להם לפרוח מבחינה יצירתית ומקצועית.


חברת בלה דונה היא חברה מובילה בתחום ייצור ושיווק מספריים מקצועיות לשיער. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מגוון מספריים איכותיות ומתקדמות המיוצרות בעזרת טכנולוגיות מתקדמות כמו טכנולוגיית CNC (שליטה ממוחשבת מספרית).

בלה דונה מתמחה בייצור מספריים מקצועיות ומתקדמות המיועדות למקצועני השיער ולמעצבים המקצועיים. המספריים של בלה דונה מציעות דיוק גבוה, עיצובים מותאמים אישית ואיכות בלתי מתפשרת. בנוסף, החברה משתמשת בטכנולוגיית CNC על מנת ליצור מספריים בדיוק ובאיכות גבוהה.

בלה דונה מציעה מגוון רחב של סוגי מספריים המתאימות לצרכים שונים. מהמספריים הקלאסיות והבסיסיות, ועד למספריים המתקדמות והמותאמות אישית. המספריים של בלה דונה מיוצרות בעבודת יד מקפידה על איכות החומרים והסיומת המקצועית שלהם.החברה מקנה חשיבות רבה למחקר ופיתוח מתמיד על מנת להביא לשוק מוצרים חדשים ומתקדמים. היא משקיעה משאבים רבים בשדרוג ופיתוח טכנולוגי של המספריים שלה, על מנת להבטיח תוצאות מצוינות ומגוון של פתרונות לצרכי המקצוענים בתעשיית השיער.

בנוסף, בלה דונה מתחייבת לאיכות גבוהה ואמינות במוצריה. היא עובדת עם חומרים באיכות גבוהה ומשתמשת בתהליכי ייצור מקצועיים ומתוחזקים בכדי להבטיח שכל מספריים שיוצרות יהיו איכותיות ועמידות לאורך זמן.

מוצרי בלה דונה משווקים ברחבי העולם ומשתמשים בהם מעצבים וסלוני השיער מובילים. המספריים של בלה דונה הם כלי עבודה מקצועיים שמתאימים לשימוש יומיומי ומסייעים ביצירת גיזור מדויק ואסתטי.

בנוסף, בלה דונה מקנה חשיבות רבה לשירות לקוחות ולתמיכה מקצועית. הם מספקים מידע והדרכה על השימוש המתאים במספריים, וכן תמיכה במקרה של תקלות או בעיות טכניות.

.

החברה מתעקשת על איכות ועיצוב מקצועי, והיא עובדת עם מקצוענים מובילים בתחום השיער כדי לפתח מוצרים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המוצרים של בלה דונה מגוונים ומיועדים לספק פתרונות לצרכי המקצוענים ולתת להם את הכלים המתאימים לגזירה מושלמת.

בנוסף לייצור המוצרים, בלה דונה מתקנת ומפרסמת מידע על טכניקות גזירה וטיפוח שיער מתקדמות. אנחנו מתמחים בהדרכה ובספק של כלים ומוצרים שיסייעו למקצוענים להשיג את התוצאות הטובות ביותר וליצור עיצובים ייחודיים ומרהיבים.

בלה דונה ממוקמת במרכז התעשייה המקצועי של השיער ומשפיעה על עולם הטיפוח והגזירה .

כחלק מתרבותה החברתית, בלה דונה מחויבת לקיים יציבות סביבתית ולהפעיל את פעילותה בדרך שמקטינה את ההשפעה האפשרית על הסביבה. החברה משקיעה מאמצים רבים כדי לשפר ולהבטיח שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולמינימום את הפגיעה הסביבתית של תהליכי הייצור.

בנוסף, בלה דונה מתעניינת גם בתרבות ובחברה ותומכת בפעילויות חברתיות וקהילתיות. הם מתנדבים באירועים ומבצעים פרויקטים שמטרתם לתת ערך ולתמוך בקהל היעד, בין אם זה דרך תרומות לארגונים של תינוקות וילדים או דרך תמיכה באירועים תרבותיים וספורטיביים.

עם יציאת המוצרים לשוק, בלה דונה מתמקדת בקשר עם לקוחותיה ומעניקה דגש על שירות מקצועי ומותאם אישית. הם מתעניינים במשוב מהלקוחות ומשתדלים להבין צרכיהם ומבוקשים לשפר תהליכי הייצור והמוצרים שלהם בהתאם למשוב זה.

בלה דונה היא מותג מוביל בתעשיית השיער ומצליחה לשרוד ולהתפתח בסבלנות, אמינות ומקצועיות.בייצור של מספריים לשיער, יש חשיבות מכרעת למקום ממנו קונים את המוצר. כשמדובר על מספרי ספרים יוקרתיות, ארץ הייצור, איכות חומרי הגלם והמקצועיות של החברה המייצרת קריטיים לאיכות המספריים. בניגוד למוצרים זולים רבים אחרים, שאין הבדל גדול בין הייצור הסיני הזול ליצור האירופאי היקר יותר, כשמדובר על מספריים לגזירת שיער, ישנה משמעות רבה לחומרי הגלם שהיצרן משתמש בו. למעשה, העלות יקרה יותר עבור מספריים מהמותגים האיכותיים ומצדיקה את עצמה לאורך הזמן.


מספריים לגזירה של השיער

על מנת לעצב את השיער, הספר משתמש בשני סוגים מרכזיים. הראשון: מספרי גזירה עם להבים קמורים כלפי מטה. תכנון מנגנון הפעולה והעיצוב הלהבים של מספריים לגזירת שיער מאפשר לחתוך במהירות ובחדות אזורים נבחרים משיער הראש, לקראת המשך עיצוב השיער.


מספריים לדילול השיער

הסוג השני של בלה דונה מספריים הם מספריים לדילול השיער. העיצוב של הלהבים המותקנים במנגנון של מספריים לדילול השיער דומה בצורתו לחרמש. עיצוב זה של הלהבים מאפשר למעצב השיער לדלל את השיער תוך ביצוע חיתוך חלק של הקצוות. העיצוב המוצלח של מספריים לדילול הוא של להבים דקים עם עשרות שיניים קטנות. העיצוב ומנגנון ההפעלה מאפשרים למעצב השיער להשתמש ביעילות עם מספריים לדילול השיער גם על שיער צפוף וסמיך. כשמדובר על מספרי גזירה, מלבד האיכות ישנם גדלים שונים לעבודה. חשוב לעבוד עם מידה נכונה של מספריים על מנת שהעבודה תהיה קלה, נוחה וזורמת.


מספרי בלה דונה במשלוח עד המספרה

אם אתם מחפשים מספריים לעיצוב שיער, כדאי לכם להכיר את חברת בלה דונה. החברה מתמחה במיוחד בשיווק של מספרי בלה דונה פרופשיונל איכותיים למעצבי שיער. כיום, המותג האיטלקי עבור מספריים לשיער התפשט ברחבי העולם ומייצר את המספריים המקצועיים שלו במספר מפעלים ברחבי העולם. חברת בלה דונה מציעה כעת את המספריים היוקרתיים שלה לספרים בישראל במחירים מיוחדים ותוך אספקה מהירה של ארבעה ימי עסקים בלבד.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page